Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Josef Keclík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.5.2014
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 11:00
AW132
Písek - Slavia
25 : 16
7.5. 15:00
AW122
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
17 : 30
30.4. 09:00
AW119
Písek - HC Plzeň
23 : 20
16.4. 13:00
AW111
J.Hradec - Písek
12 : 39
10.4. 11:00
AW106
Písek - Háje
33 : 17
2.4. 13:00
AW100
H.Brod - Písek
22 : 19
20.3. 11:00
AW093
Písek - Pardubice
33 : 22
12.3. 10:00
AW089
S.Vršovice - Písek
22 : 27
5.3. 16:00
AW080
Písek - SVŠ Plzeň
35 : 18
27.2. 13:00
AW078
Kobylisy - Písek
16 : 33
19.2. 11:00
AW067
KF Ledeč n. S. - Písek
16 : 36
4.2. 15:00
AW066
Slavia - Písek
13 : 32
21.11. 11:00
AW056
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
37 : 9
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
7.11. 13:00
AW045
Písek - J.Hradec
39 : 11
16.10. 15:10
AW027
Pardubice - Písek
24 : 30
10.10. 11:00
AW023
Písek - S.Vršovice
24 : 22
2.10. 11:15
AW014
SVŠ Plzeň - Písek
23 : 28
19.9. 11:00
AW012
Písek - Kobylisy
29 : 23
12.9. 11:00
AW001
Písek - KF Ledeč n. S.
34 : 14
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
25.5. 17:30
WX001
Písek - Olomouc
21 : 22
Jihočeský přebor starších žákyň
30.4. 13:00
HF041
Č.Budějovice - Písek A
15 : 24
2.10. 09:30
HF013
Písek A - Č.Budějovice
27 : 1
8.9. 16:30
HF027
Písek A - Písek B
38 : 24
Předchozí kola
3.turnaj - 9. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - J.Hradec
17 : 14
video
online
Soběslav - HBC Strakonice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
9
9
0
0
153 : 60
18
2
J.Hradec
9
5
0
4
131 : 104
10
3
Č.Budějovice
9
4
0
5
99 : 99
8
4
Soběslav
9
0
0
9
12 : 132
0
Tabulka střelců
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
48
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
30
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
9
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Rýparová
Házená Jindřichův Hradec
6
Michaela Šenkýřová
Házená Jindřichův Hradec
4
Michaela Benešová
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.