Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Josef Keclík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.5.2014
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 11:00
AW132
Písek - Slavia
25 : 16
7.5. 15:00
AW122
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
17 : 30
30.4. 09:00
AW119
Písek - HC Plzeň
23 : 20
16.4. 13:00
AW111
J.Hradec - Písek
12 : 39
10.4. 11:00
AW106
Písek - Háje
33 : 17
2.4. 13:00
AW100
H.Brod - Písek
22 : 19
20.3. 11:00
AW093
Písek - Pardubice
33 : 22
12.3. 10:00
AW089
S.Vršovice - Písek
22 : 27
5.3. 16:00
AW080
Písek - SVŠ Plzeň
35 : 18
27.2. 13:00
AW078
Kobylisy - Písek
16 : 33
19.2. 11:00
AW067
KF Ledeč n. S. - Písek
16 : 36
4.2. 15:00
AW066
Slavia - Písek
13 : 32
21.11. 11:00
AW056
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
37 : 9
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
7.11. 13:00
AW045
Písek - J.Hradec
39 : 11
16.10. 15:10
AW027
Pardubice - Písek
24 : 30
10.10. 11:00
AW023
Písek - S.Vršovice
24 : 22
2.10. 11:15
AW014
SVŠ Plzeň - Písek
23 : 28
19.9. 11:00
AW012
Písek - Kobylisy
29 : 23
12.9. 11:00
AW001
Písek - KF Ledeč n. S.
34 : 14
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
25.5. 17:30
WX001
Písek - Olomouc
21 : 22
Jihočeský přebor starších žákyň
30.4. 13:00
HF041
Č.Budějovice - Písek A
15 : 24
2.10. 09:30
HF013
Písek A - Č.Budějovice
27 : 1
8.9. 16:30
HF027
Písek A - Písek B
38 : 24
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec - Písek
5 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
7
0
1
110 : 66
14
2
Č.Budějovice
8
6
0
2
168 : 84
12
3
HBC Strakonice
8
4
0
4
102 : 111
8
4
J.Hradec
8
3
0
5
78 : 84
6
5
Třeboň
8
0
0
8
68 : 181
0
Tabulka střelců
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
53
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
40
Aneta Řezáčová
Loko České Budějovice
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
7
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Emma Poláková
TJ Jiskra Třeboň
6
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Marie Kosová
Sokol Písek
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.