Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 13:00
AT101
V. Meziříčí - Veselí B
35 : 31
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
31.10. 17:30
AT039
Karviná - Veselí B
20 : 25
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 13:15
AX131
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
7.5. 11:00
AX123
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
2.4. 11:00
AX101
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 27
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
10.3. 17:30
AX079
Zlín - Veselí n.M.
31 : 22
27.2. 10:00
AX078
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
16.2. 16:45
AX065
Poruba - Veselí n.M.
27 : 27
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
14.11. 16:30
AX052
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
7.11. 11:30
AX046
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
31.10. 15:30
AX039
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
17.10. 13:00
AX026
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
2.10. 10:30
AX013
Veselí n.M. - Zlín
13 : 27
18.9. 15:00
AX012
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec - Písek
5 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
7
0
1
110 : 66
14
2
Č.Budějovice
8
6
0
2
168 : 84
12
3
HBC Strakonice
8
4
0
4
102 : 111
8
4
J.Hradec
8
3
0
5
78 : 84
6
5
Třeboň
8
0
0
8
68 : 181
0
Tabulka střelců
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
53
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
40
Aneta Řezáčová
Loko České Budějovice
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
7
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Emma Poláková
TJ Jiskra Třeboň
6
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Marie Kosová
Sokol Písek
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.