Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec B
14 - 0 - 0 - 7
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
12 - 0 - 0 - 6
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek A
12 - 0 - 0 - 6
Erin Corriganová
SK Domeček Soběslav
12 - 0 - 0 - 6
Nikola Adamková
Lokomotiva České Budějovice
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Šuranská
Házená J.Hradec B
10 - 0 - 0 - 5
Eliška Kroutlová
Lokomotiva České Budějovice
10 - 0 - 1 - 5
Klára Kubínová
HC Milevsko
8 - 0 - 0 - 4
Nikola Adamková
Házená J.Hradec A
8 - 0 - 0 - 4
Natalie Zemanová
Sokol Písek A
6 - 0 - 0 - 3
Andrea Volárová
Házená J.Hradec A
6 - 0 - 0 - 3
Judita Šavrdová
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Tina Soldátová
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Podroužková
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Kristina Palcová
Házená J.Hradec A
6 - 0 - 0 - 3
Markéta Matějovská
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Anna Mahdalová
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Sabina Jasanská
Házená J.Hradec B
6 - 0 - 0 - 3
Markéta Holečková
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Anna Hlavinková
Lokomotiva České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Petra Dušková
Házená J.Hradec B
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Buriánková
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Benešová
Házená J.Hradec A
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Šlajsová
Sokol Písek B
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Svobodová
SK Domeček Soběslav
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Šárka Morozová
Sokol Písek B
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Hrušková
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Klaudie Hronková
Házená J.Hradec A
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Hrazdilová
SK Domeček Soběslav
4 - 0 - 0 - 2
Tamara Gajovská
Sokol Písek B
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Čechová
Lokomotiva České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Šárka Zajíčková
Házená J.Hradec A
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Vavřincová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šípová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Šindelková
Lokomotiva České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Svobodová
SK Domeček Soběslav
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec A
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Strakonice
16 : 24
video
online
J.Hradec A - Písek A
19 : 33
video
online
J.Hradec B - Písek B
21 : 23
video
online
J.Hradec A - Písek B
15 : 24
video
online
J.Hradec B - Písek A
20 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek A
14
14
0
0
415 : 185
28
2
Strakonice
14
11
1
2
325 : 245
23
3
Písek B
14
8
2
4
323 : 247
18
4
J.Hradec B
14
8
1
5
372 : 223
17
5
Č.Budějovice
14
5
1
8
208 : 285
11
6
J.Hradec A
14
5
0
9
258 : 284
10
7
Soběslav
14
1
2
11
136 : 309
4
8
Milevsko
14
0
1
13
130 : 389
1
Tabulka střelců
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
118
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek A
95
Hana Olšarová
Házená J.Hradec B
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
21
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
15
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec A
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec B
14
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
12
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.