Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Buriánková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kaňka
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Krbec
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Petra Krupková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Josef Kubeš
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Kvěch
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Milan Matějko
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Renata Matějková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Neužil
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Pýchová
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Michal Šíma
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Šíma
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Šindelka
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Štychová
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Vávrovský
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Holzäpfl
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Pozníček
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Martina Sládková
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Martin Jahoda
HC Milevsko
8 - 0 - 1 - 4
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10 - 0 - 1 - 5
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
Tabulka střelců
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
50
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
33
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10
Martin Jahoda
HC Milevsko
8
Martina Sládková
HC Milevsko
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.