Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Agáta Bicanová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Čermáková
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Dvořáková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Ježková
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Mašková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Martina Pavolková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Podolská
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šípová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Tomášková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Urbánková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Urbanová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Velková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Zobalová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Fischerová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Milena Formánková
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Fuková
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Linda Horníková
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Jičínská
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Terezie Machancová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Alexandra Matoušová
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Michala Šelongová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Marie Kosová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Emma Poláková
TJ Jiskra Třeboň
6 - 0 - 0 - 3
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec - Písek
5 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
7
0
1
110 : 66
14
2
Č.Budějovice
8
6
0
2
168 : 84
12
3
HBC Strakonice
8
4
0
4
102 : 111
8
4
J.Hradec
8
3
0
5
78 : 84
6
5
Třeboň
8
0
0
8
68 : 181
0
Tabulka střelců
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
53
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
40
Aneta Řezáčová
Loko České Budějovice
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
7
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Emma Poláková
TJ Jiskra Třeboň
6
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Marie Kosová
Sokol Písek
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.