Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Rozpis soutěže
základní část
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Jan Janků
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
1
Roman Kolář
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
1
Rostislav Radimecký
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
1
Ondřej Rachač
Loko České Budějovice A
1
Šimon Studenovský
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
1
Petr Dřevo
Spartak Soběslav
2
Lukáš Kubíček
Spartak Soběslav
2
Jan Kuchař
Loko České Budějovice A
2
Zdeněk Jiránek
Loko České Budějovice B
3
Jan Ubl
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
3
Jan Zelenka
Loko České Budějovice B
3
Milan Petřík
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
5
Jiří Řezníček
Spartak Soběslav
5
Antonín Weinrich
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
5
Jakub Zelenka
Loko České Budějovice A
5
Martin Hrachovec
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
6
Antonín Živný
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
6
Michal Havlis
Spartak Soběslav
7
Karel Hladký
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
7
Roman Pěnka
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
7
Jan Polanský
Loko České Budějovice A
7
Michal Šedivý
Spartak Soběslav
7
Miloslav Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
7
Tomáš Fák
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
8
Otakar Veselý
Loko České Budějovice A
8
Tomáš Volf
Loko České Budějovice A
8
Petr Hrachovec
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
10
David Kuchař
Loko České Budějovice A
10
Václav Živný
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
11
Jan Borovka
Loko České Budějovice B
12
Michal Czuczor
Spartak Soběslav
12
Ladislav Krlín
Loko České Budějovice B
12
Milan Švec
Loko České Budějovice B
12
Milan Kouba
Loko České Budějovice A
13
Jiří Koutenský
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
13
Martin Petrů
Spartak Soběslav
13
Jiří Sechovec
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
13
David Míka
Spartak Soběslav
14
Marek Dřevo
Spartak Soběslav
16
Roman Gottfried
Loko České Budějovice B
17
Další
Předchozí kola
jaro - 6. kolo - výsledky
video
online
Sez.Ústí B - Č.Budějovice A
20 : 21
video
online
Soběslav - Č.Budějovice B
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice A
6
5
1
0
171 : 136
11
2
Soběslav
6
4
1
1
132 : 123
9
3
Č.Budějovice B
6
2
0
4
148 : 167
4
4
Sez.Ústí B
6
0
0
6
129 : 154
0
Tabulka střelců
Petr Štětina
Loko České Budějovice A
34
Michal Kotvald
Loko České Budějovice B
33
Jan Homolka
Loko České Budějovice A
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Kotvald
Loko České Budějovice B
6
Tomáš Volf
Loko České Budějovice A
3
Jan Homolka
Loko České Budějovice A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Homolka
Loko České Budějovice A
14
Jakub Mráz
Loko České Budějovice A
8
Jiří Koutenský
Sp. MAS Sezimovo Ústí B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.