Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Alexa
HC Milevsko
3
Filip Balek
TJ Jiskra Třeboň
8
David Bartl
TJ Jiskra Třeboň
4
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
11
Vojtěch Bernátek
Loko České Budějovice B
5
Adam Bezpalec
ČZ HBC Strakonice 1921 B
11
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
108
Ivo Burdík
Loko České Budějovice B
7
Martin Čapek
Loko České Budějovice A
30
Michal Černický
HC Milevsko
20
Josef Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
51
Daniel Dušek
HC Milevsko
6
Martin Dvořák
Loko České Budějovice A
49
Michal Dvořák
Loko České Budějovice A
1
Marek Ertl
Loko České Budějovice A
22
Martin Floryček
HC Milevsko
22
Michal Gutwirth
Loko České Budějovice B
39
Pavel Halgaš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
63
Filip Hanzelín
ČZ HBC Strakonice 1921 B
10
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
30
Jiří Hoch
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4
Daniel Hochman
HC Milevsko
2
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
112
Dominik Holzäpfl
Loko České Budějovice B
1
Vladimír Hrbas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
79
Michal Hrčák
Loko České Budějovice B
3
Dominik Hron
HC Milevsko
9
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921 B
59
Martin Jahoda
HC Milevsko
22
Martin Jelínek
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2
Marek Jordan
Loko České Budějovice B
1
Jan Kaňka
Loko České Budějovice B
2
Filip Kettner
Loko České Budějovice B
32
Ondřej Klečka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
4
Ondřej Knetl
ČZ HBC Strakonice 1921 B
25
Vojtěch Kodl
Loko České Budějovice B
14
Petr Kohout
Loko České Budějovice B
16
Jan Kolář
TJ Jiskra Třeboň
1
Michal Koleňák
Loko České Budějovice B
11
Jakub Kortus
ČZ HBC Strakonice 1921 A
13
Další
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
14 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
10
9
1
0
375 : 195
19
2
Strakonice B
10
8
0
2
359 : 202
16
3
Č.Budějovice A
10
6
1
3
325 : 253
13
4
Třeboň
10
4
0
6
255 : 254
8
5
Č.Budějovice B
10
2
0
8
192 : 318
4
6
Milevsko
10
0
0
10
122 : 406
0
Tabulka střelců
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
112
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
108
Vladimír Hrbas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 B
9
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6
Petr Kohout
Loko České Budějovice B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
12
Martin Dvořák
Loko České Budějovice A
12
Dominik Hron
HC Milevsko
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.