Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Ondřej Dvořák
Loko České Budějovice
1
Daniel Chrást
Loko České Budějovice
1
Ondřej Kettner
Loko České Budějovice
1
Ondřej Kouba
Sp. MAS Sezimovo Ústí
1
Michaela Pýchová
HC Milevsko
1
Lukáš Šíma
Loko České Budějovice
1
Stanislav Toman
TJ Jiskra Třeboň
1
Jakub Veselý
TJ Jiskra Třeboň
1
David Větrovec
Loko České Budějovice
1
Adam Gottfried
Loko České Budějovice
2
Jan Kolář
TJ Jiskra Třeboň
2
Miloš Kortan
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2
Lenka Mikotová
HC Milevsko
2
Michal Šíma
Loko České Budějovice
2
Jakub Třešnička
HC Milevsko
2
Daniel Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
3
David Narin
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Adam Vrchlavský
ČZ HBC Strakonice 1921
3
René Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Jan Krbec
TJ Jiskra Třeboň
4
Štěpán Plučár
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Matěj Vanko
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Daniel Vávrovský
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
David Vrňata
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Daniel Dušek
HC Milevsko
5
Patrik Malovaný
Sp. MAS Sezimovo Ústí
5
Milan Matějko
Sp. MAS Sezimovo Ústí
5
Kristýna Štychová
HC Milevsko
5
Vojtěch Dedek
TJ Jiskra Třeboň
6
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň
6
Daniel Hochman
HC Milevsko
6
Tomáš Samek
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
6
Martina Sládková
HC Milevsko
7
Vojtěch Frouz
Sp. MAS Sezimovo Ústí
8
Petra Krupková
HC Milevsko
8
Aleš Kvěch
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Renata Matějková
HC Milevsko
11
Natálie Buriánková
HC Milevsko
12
Další
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
Tabulka střelců
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
50
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
33
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10
Martin Jahoda
HC Milevsko
8
Martina Sládková
HC Milevsko
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.