Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.12.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.4. 16:30
AC118
Bolevec - Strakonice
25 : 34
27.3. 16:00
AC102
Rokycany - Třeboň B
14 : 20
27.2. 16:00
AC081
VŠ Plzeň - Rokycany
33 : 19
20.11. 18:00
AC047
Třeboň B - Talent Plzeň B
27 : 26
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
17.10. 17:00
AC022
VŠ Plzeň - Bohemians
32 : 23
10.10. 16:30
AC013
Bolevec - Ledeč n.S.
25 : 25
3.10. 17:00
AC009
Chodov B - Bohemians
26 : 24
2.liga mužů SVČ
7.5. 14:00
AD129
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
30.4. 16:00
AD123
S.Vršovice - Jablonec
27 : 27
12.2. 17:00
AD068
Louny - Jablonec
23 : 17
4.12. 18:00
AD060
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
23.10. 17:00
AD029
Ústí n.L. - Náchod "B"
30 : 23
1.liga starších dorostenců
20.11. 16:00
AG047
Třeboň - Talent Plzeň
26 : 24
2.liga starších dorostenců Č
12.2. 14:30
AH068
Louny - TJ Kutná Hora
39 : 17
4.12. 16:00
AH060
Ml.Boleslav - HC Plzeň
28 : 21
14.11. 14:00
AH037
Rokycany - Liberec
24 : 30
3.10. 15:00
AH009
Chodov - Ml.Boleslav
20 : 19
1.liga mladších dorostenců Č
12.2. 12:00
AJ068
Louny - Kobylisy
38 : 20
4.12. 14:00
AJ060
Ml. Boleslav - Talent Plzeň
21 : 31
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS127
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
30.4. 17:45
AS116
S.Vršovice - Strakonice
29 : 23
20.3. 15:00
AS091
Tachov STD - 1.HC Pardubice
22 : 17
21.11. 15:00
AS055
Tachov STD - Most B
27 : 23
24.10. 17:00
AS032
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
19.9. 15:00
AS007
Tachov STD - Astra STD
18 : 31
1.liga starších dorostenek
30.4. 14:15
AU116
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
11.9. 12:00
AU002
Slavia - Kobylisy
28 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
24.10. 15:00
AW032
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
17 : 15
11.9. 14:00
AW002
Slavia - Kobylisy
25 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
Tabulka střelců
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
50
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
33
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10
Martin Jahoda
HC Milevsko
8
Martina Sládková
HC Milevsko
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.