Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 12:00
AH123
TJ Kutná Hora - Chodov
24 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 10:30
AJ105
Kobylisy - Talent Plzeň
18 : 30
18.2. 18:00
AJ078
Kobylisy - Dukla
26 : 38
13.2. 17:00
AJ067
Č.Budějovice - Dukla
28 : 37
5.12. 12:30
AJ055
Č.Budějovice - Louny
31 : 39
20.11. 18:00
AJ046
Kobylisy - Lovosice
25 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
23.2. 18:15
AL070
Vršovice B - Úvaly
18 : 33
17.10. 14:00
AL023
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
2.liga žen Č
7.5. 15:00
AS124
J.Hradec STD - 1.HC Pardubice
39 : 16
16.4. 16:15
AS113
Strakonice - 1.HC Pardubice
27 : 29
20.3. 11:00
AS096
Milevsko - J.Hradec STD
17 : 22
12.3. 16:15
AS087
Strakonice - Ústí n.L.
18 : 24
5.3. 15:00
AS084
J.Hradec STD - Astra STD
33 : 16
13.11. 15:00
AS052
J.Hradec STD - Kobylisy B
15 : 17
31.10. 11:00
AS042
Milevsko - Ústí n.L.
27 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
5.3. 13:00
AW084
J.Hradec - Háje
16 : 15
26.2. 19:00
AW073
Háje - KF Ledeč n. S.
19 : 21
13.11. 13:00
AW052
J.Hradec - Kobylisy
15 : 29
Přebor Prahy mužů
23.5. 20:00
BA075
Sparta - Sorry HáK
20 : 18
10.5. 19:30
BA064
Sparta - Čambavamba
32 : 19
20.4. 19:30
BA053
Sparta - Slavia B
25 : 30
27.10. 19:15
BA042
Sparta - Všenory
26 : 21
10.10. 20:00
BA027
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
17 : 23
27.9. 20:45
BA025
Praha 4 "C" - Slavia B
16 : 33
22.9. 19:45
BA013
Sparta - S.Vršovice B
29 : 26
Přebor Prahy žen
24.5. 20:15
BB075
S.Vršovice B - Kobylisy II C
17 : 19
Přebor Prahy starších žáků
8.9. 18:00
BC003
Dukla 4 - Úvaly
18 : 24
Přebor Prahy starších žákyň
13.9. 17:00
BD030
Háje - Kobylisy II
14 : 25
Přebor Prahy mladších žáků
9.5. 18:30
BE041
Dukla 4 - Dukla 6
10 : 21
3.11. 18:00
BE018
Dukla 6 - S.Vršovice
26 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.