Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
8.5. 17:00
AB129
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
26.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
5.3. 17:00
AB087
Košutka - Náchod
35 : 22
12.12. 17:00
AB061
Košutka - Kostelec n.H.
36 : 33
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
26.9. 17:00
AB004
Jičín "B" - Chodov
29 : 27
2 liga mužů JZČ
7.12. 19:15
AC039
Talent Plzeň B - Bolevec
30 : 22
20.11. 18:00
AC047
Třeboň B - Talent Plzeň B
27 : 26
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG129
Jičín - N.Veselí
32 : 22
20.11. 16:00
AG047
Třeboň - Talent Plzeň
26 : 24
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AJ129
Jičín - Strakonice
36 : 28
3.10. 13:00
AJ007
Č.Budějovice - Lovosice
27 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
15.4. 17:30
AL113
TJ košutka - Třeboň
24 : 27
26.3. 15:00
AL101
D.Králové - Jablonec
21 : 31
12.12. 15:00
AL061
TJ košutka - Ledeč n.S.
30 : 28
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN052
Písek - Plzeň
17 : 27
2.9. 19:00
AN006
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň
21 : 23
1.liga žen
15.5. 17:00
AR128
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
2.4. 12:30
AR097
HC Plzeň - Zlín j.
25 : 20
20.3. 13:00
AR094
Slavia j. - H.Brod
33 : 28
13.3. 17:00
AR088
Č.Budějovice - Slavia j.
27 : 28
27.2. 15:30
AR078
Kobylisy - Liberec
32 : 21
20.2. 12:45
AR070
HC Plzeň - Otrokovice
27 : 22
12.2. 16:00
AR062
Astra - Č.Budějovice
21 : 15
31.10. 13:30
AR042
HC Plzeň - Poruba B
26 : 24
24.10. 13:00
AR033
Slavia j. - Astra
33 : 21
9.10. 15:00
AR023
Liberec - Otrokovice
26 : 35
3.10. 17:00
AR016
Č.Budějovice - Poruba B
28 : 22
12.9. 13:00
AR002
Slavia j. - Kobylisy
32 : 30
2.liga žen Č
17.4. 13:00
AS112
Astra STD - Kobylisy B
25 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
Tabulka střelců
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
50
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
33
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10
Martin Jahoda
HC Milevsko
8
Martina Sládková
HC Milevsko
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.