Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Tomáš Procházka
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 17:00
AC130
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
29.4. 20:00
AC122
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
27.3. 20:00
AC100
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
6.3. 17:00
AC086
Písek - Chodov B
29 : 21
19.2. 19:00
AC077
Třeboň B - VŠ Plzeň
23 : 21
13.2. 17:00
AC072
Písek - Talent Plzeň B
27 : 19
12.2. 18:00
AC071
Strakonice - Bohemians
27 : 24
12.12. 17:00
AC062
Písek - Bohemians
28 : 23
27.11. 18:00
AC052
Strakonice - Bolevec
26 : 22
13.11. 18:00
AC041
Strakonice - VŠ Plzeň
29 : 22
9.10. 19:00
AC014
Třeboň B - Praha 4
22 : 28
2.liga mužů SVČ
21.11. 10:00
AD045
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.5. 19:00
AG130
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
21.11. 14:00
AG045
Dukla - N.Veselí
32 : 21
9.10. 15:00
AG014
Třeboň - Dukla
24 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
27.3. 18:00
AJ100
Talent Plzeň - Dukla
27 : 25
12.2. 14:30
AJ071
Strakonice - Ml. Boleslav
40 : 10
27.11. 16:15
AJ052
Strakonice - Kobylisy
26 : 23
21.11. 12:00
AJ045
Dukla - Strakonice
30 : 25
13.11. 14:30
AJ041
Strakonice - Louny
36 : 24
24.10. 14:30
AJ027
Ml. Boleslav - Dukla
17 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL130
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
9.10. 13:00
AL014
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2.liga žen Č
20.3. 15:00
AS093
Písek B - Pardubice
11 : 36
6.3. 15:00
AS080
Písek B - 1.HC Pardubice
27 : 26
13.11. 16:15
AS050
Strakonice - S.Vršovice
15 : 24
7.11. 15:00
AS045
Písek B - J.Hradec STD
24 : 18
12.9. 15:00
AS001
Písek B - Tachov STD
19 : 24
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU106
Písek - Spartak Třebíč
40 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec - Písek
5 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
7
0
1
110 : 66
14
2
Č.Budějovice
8
6
0
2
168 : 84
12
3
HBC Strakonice
8
4
0
4
102 : 111
8
4
J.Hradec
8
3
0
5
78 : 84
6
5
Třeboň
8
0
0
8
68 : 181
0
Tabulka střelců
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
53
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
40
Aneta Řezáčová
Loko České Budějovice
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
7
Kristýna Plucarová
TJ Jiskra Třeboň
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Emma Poláková
TJ Jiskra Třeboň
6
Anita Nepodalová
ČZ HBC Strakonice 1921
6
Marie Kosová
Sokol Písek
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.