Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 17:00
AH079
Liberec - TJ Kutná Hora
46 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 17:00
AJ127
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
17.4. 10:30
AJ118
Kobylisy - Strakonice
24 : 25
7.11. 12:30
AJ031
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
3.10. 11:00
AJ009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 09:00
AL009
Vršovice B - D.Králové
16 : 35
15.9. 17:30
AL059
Úvaly - Ústí n.L.
15 : 14
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:40
AO069
Dukla 6 - Strakonice A
19 : 20
23.1. 14:00
AO067
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
23.1. 12:20
AO065
Dukla 6 - Lovosice A
16 : 20
23.1. 10:40
AO063
Lovosice A - Strakonice A
14 : 20
23.1. 09:00
AO061
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 13:30
AOA015
Talent A - Karviná A
21 : 12
5.6. 10:30
AOA012
Talent A - Jablonec
19 : 11
4.6. 15:45
AOA008
Zubří A - Karviná A
21 : 19
4.6. 13:45
AOA006
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
2.liga žen Č
2.4. 15:00
AS098
J.Hradec STD - Ústí n.L.
20 : 18
6.3. 15:00
AS079
Tachov STD - Kobylisy B
23 : 26
12.2. 18:30
AS063
J.Hradec STD - S.Vršovice
18 : 18
30.10. 16:15
AS039
Strakonice - Kobylisy B
20 : 18
24.10. 15:00
AS031
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
16.10. 15:00
AS030
J.Hradec STD - Milevsko
21 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
2.4. 13:00
AW098
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
18 : 15
12.2. 16:30
AW063
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 28
14.11. 15:00
AW051
Háje - SVŠ Plzeň
22 : 16
16.10. 13:00
AW030
J.Hradec - HC Plzeň
13 : 33
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 18:00
WX002
H.Brod - Zlín
27 : 31
Jihočeský přebor mladších žáků
7.5. 15:00
HB049
Č.Budějovice - Milevsko
11 : 19
7.5. 11:00
HB048
Č.Budějovice - Strakonice
2 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
Tabulka střelců
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
50
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
33
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10
Martin Jahoda
HC Milevsko
8
Martina Sládková
HC Milevsko
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.