Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
František Turna
Post
Mateřský klub
SK Praha 4
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
42
Starty
2 liga mužů JZČ
08.05. [AC132]
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
1 branek
29.04. [AC122]
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
1 branek
09.04. [AC111]
Strakonice - Praha 4
28 : 30
2 branek
03.04. [AC106]
Praha 4 - Písek
24 : 19
4 branek
27.03. [AC100]
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
3 branek
20.03. [AC093]
Praha 4 - Bohemians
42 : 14
5 branek
06.03. [AC089]
Rokycany - Praha 4
19 : 36
2 branek
25.02. [AC080]
Praha 4 - Třeboň B
30 : 30
4 branek
20.02. [AC078]
Bolevec - Praha 4
17 : 39
5 branek
04.12. [AC056]
Praha 4 - Sez. Ústí
19 : 19
0 branek
21.11. [AC045]
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
0 branek
05.11. [AC034]
Praha 4 - Talent Plzeň B
35 : 28
2 branek
24.10. [AC027]
Bohemians - Praha 4
23 : 29
1 branek
17.10. [AC023]
Praha 4 - Rokycany
34 : 21
4 branek
03.10. [AC012]
Praha 4 - Bolevec
39 : 15
2 branek
26.09. [AC001]
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
1 branek
Český pohár mužů
01.12. [AN077]
Praha 4 - Zubří
27 : 30
1 branek
29.09. [AN053]
Praha 4 - Jičín "B"
37 : 23
1 branek
18.09. [AN031]
Č.Budějovice A - Praha 4
19 : 44
1 branek
05.09. [AN003]
Bolevec - Praha 4
22 : 32
2 branek
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
11 : 18
video
online
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
8
0
0
155 : 67
16
2
Sez. Ústí
8
6
0
2
142 : 100
12
3
Třeboň
8
3
0
5
109 : 107
6
4
Milevsko
8
3
0
5
88 : 118
6
5
Č.Budějovice
8
0
0
8
62 : 164
0
Tabulka střelců
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
50
Jakub Pouzar
TJ Jiskra Třeboň
33
Vojtěch Žáček
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Přibyl
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4
Martin Ťupa
Sp. MAS Sezimovo Ústí
3
Jan Schwarz
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
10
Martin Jahoda
HC Milevsko
8
Martina Sládková
HC Milevsko
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.