Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Taťána Velíšková
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
46
Starty
1.liga mladších dorostenek Č
07.05. [AW126]
H.Brod - Pardubice
32 : 28
0 branek
12.03. [AW087]
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
41 : 18
3 branek
06.03. [AW083]
HC Plzeň - H.Brod
30 : 28
0 branek
13.02. [AW061]
H.Brod - KF Ledeč n. S.
37 : 25
1 branek
13.11. [AW050]
H.Brod - S.Vršovice
26 : 25
0 branek
06.11. [AW047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
21 : 22
0 branek
24.10. [AW034]
Písek - H.Brod
35 : 22
1 branek
16.10. [AW028]
H.Brod - Slavia
31 : 23
1 branek
10.10. [AW021]
HK Spartak Ústí n.L. - H.Brod
17 : 29
1 branek
02.10. [AW017]
H.Brod - HC Plzeň
29 : 28
0 branek
11.09. [AW006]
H.Brod - Háje
35 : 18
0 branek
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
28.05. [WX004]
Zlín - H.Brod
34 : 24
1 branek
Žákovská liga starších žaček
17.04. [AZ125]
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
0 branek
17.04. [AZ123]
H. Brod - Písek B
25 : 17
1 branek
17.04. [AZ122]
H. Brod - Liberec
21 : 14
0 branek
26.03. [AZ104]
VŠ Plzeň - H. Brod
16 : 18
1 branek
26.03. [AZ101]
H. Brod - Písek B
22 : 17
3 branek
26.03. [AZ098]
H. Brod - Zlín "A"
15 : 19
1 branek
26.03. [AZ095]
Velké Meziříčí - H. Brod
13 : 22
1 branek
05.03. [AZ091]
H. Brod - Liberec
24 : 18
1 branek
05.03. [AZ088]
Karviná - H. Brod
8 : 24
0 branek
05.03. [AZ086]
Kobylisy II - H. Brod
15 : 18
3 branek
05.03. [AZ083]
H. Brod - Písek B
21 : 12
2 branek
05.03. [AZ080]
H. Brod - Zora Olomouc
12 : 19
1 branek
13.02. [AZ056]
Otrokovice - H. Brod
15 : 20
1 branek
13.02. [AZ053]
Velké Meziříčí - H. Brod
21 : 28
0 branek
23.01. [AZ009]
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
2 branek
23.01. [AZ007]
Písek B - H. Brod
17 : 29
4 branek
23.01. [AZ005]
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
0 branek
23.01. [AZ002]
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
0 branek
Další
Předchozí kola
3.turnaj - 9. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - J.Hradec
17 : 14
video
online
Soběslav - HBC Strakonice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
9
9
0
0
153 : 60
18
2
J.Hradec
9
5
0
4
131 : 104
10
3
Č.Budějovice
9
4
0
5
99 : 99
8
4
Soběslav
9
0
0
9
12 : 132
0
Tabulka střelců
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
48
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
30
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
9
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Rýparová
Házená Jindřichův Hradec
6
Michaela Šenkýřová
Házená Jindřichův Hradec
4
Michaela Benešová
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.