Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Jan Borovka
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
184
Starty
1.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AJ127]
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
0 branek
30.04. [AJ121]
Louny - Č.Budějovice
31 : 32
0 branek
17.04. [AJ115]
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
1 branek
09.04. [AJ109]
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
0 branek
03.04. [AJ103]
Č.Budějovice - Jičín
33 : 33
0 branek
19.02. [AJ073]
Lovosice - Č.Budějovice
36 : 29
1 branek
13.02. [AJ067]
Č.Budějovice - Dukla
28 : 37
1 branek
27.11. [AJ049]
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
0 branek
21.11. [AJ043]
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
0 branek
14.11. [AJ037]
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
1 branek
07.11. [AJ031]
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
1 branek
17.10. [AJ019]
Č.Budějovice - Strakonice
22 : 21
0 branek
10.10. [AJ013]
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
1 branek
03.10. [AJ007]
Č.Budějovice - Lovosice
27 : 33
2 branek
Žákovská liga starších žáků
23.01. [AO070]
Lovosice A - Č.Budějovice A
33 : 17
8 branek
23.01. [AO067]
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
6 branek
23.01. [AO064]
Č.Budějovice A - Talent A
14 : 34
9 branek
23.01. [AO061]
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
3 branek
12.12. [AO014]
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
5 branek
12.12. [AO011]
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
6 branek
12.12. [AO009]
Č.Budějovice A - HK KP Brno
16 : 24
5 branek
12.12. [AO006]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
5 branek
12.12. [AO003]
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
4 branek
Jihočeský přebor starších žáků
14.05. [HC026]
Č.Budějovice A - Milevsko
50 : 11
17 branek
07.05. [HC025]
Č.Budějovice A - Strakonice B
31 : 40
12 branek
07.05. [HC022]
Č.Budějovice A - Strakonice A
33 : 33
14 branek
16.04. [HC018]
Č.Budějovice A - Třeboň
37 : 31
14 branek
16.10. [HC011]
Milevsko - Č.Budějovice A
13 : 36
11 branek
09.10. [HC010]
Strakonice B - Č.Budějovice A
35 : 27
12 branek
09.10. [HC007]
Strakonice A - Č.Budějovice A
39 : 27
10 branek
Další
Předchozí kola
3.turnaj - 9. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - J.Hradec
17 : 14
video
online
Soběslav - HBC Strakonice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
9
9
0
0
153 : 60
18
2
J.Hradec
9
5
0
4
131 : 104
10
3
Č.Budějovice
9
4
0
5
99 : 99
8
4
Soběslav
9
0
0
9
12 : 132
0
Tabulka střelců
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
48
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
30
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
9
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Rýparová
Házená Jindřichův Hradec
6
Michaela Šenkýřová
Házená Jindřichův Hradec
4
Michaela Benešová
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.