Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Monika Trlidová
Post
Mateřský klub
HK Veselí n.M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
44
Počet branek
53
Starty
1.liga mladších dorostenek M
14.05. [AX131]
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
0 branek
07.05. [AX123]
Zábřeh - Veselí n.M.
24 : 21
0 branek
30.04. [AX118]
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
0 branek
16.04. [AX112]
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
0 branek
10.04. [AX105]
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
2 branek
27.02. [AX078]
Veselí n.M. - Kunovice
29 : 10
0 branek
17.11. [AX057]
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
0 branek
14.11. [AX052]
Olomouc - Veselí n.M.
24 : 15
0 branek
07.11. [AX046]
Veselí n.M. - Vlčnov
29 : 19
1 branek
31.10. [AX039]
Karviná - Veselí n.M.
15 : 17
0 branek
23.10. [AX035]
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
0 branek
17.10. [AX026]
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
2 branek
10.10. [AX024]
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
3 branek
02.10. [AX013]
Veselí n.M. - Zlín
13 : 27
0 branek
18.09. [AX012]
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 23
0 branek
Žákovská liga starších žaček
06.03. [AZ077]
Zlín "A" - Veselí n.M.
15 : 7
0 branek
06.03. [AZ075]
Veselí n.M. - Slavia
18 : 11
1 branek
06.03. [AZ071]
Veselí n.M. - VŠ Plzeň
18 : 13
0 branek
06.03. [AZ069]
Veselí n.M. - Velké Meziříčí
20 : 15
0 branek
06.03. [AZ066]
Bohunice A - Veselí n.M.
14 : 23
0 branek
23.01. [AZ009]
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
2 branek
23.01. [AZ006]
Veselí n.M. - Zora Olomouc
20 : 17
0 branek
23.01. [AZ003]
J.Hradec A - Veselí n.M.
12 : 16
0 branek
23.01. [AZ001]
Veselí n.M. - Písek B
19 : 16
1 branek
Středomoravská liga starších žaček
05.06. [OL028]
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
4 branek
28.05. [OL027]
Veselí n.M. - Zora Olomouc
21 : 24
0 branek
25.05. [OL023]
Zlín "A" - Veselí n.M.
22 : 22
2 branek
14.05. [OL020]
Veselí n.M. - Holečkova
32 : 19
1 branek
07.05. [OL018]
Otrokovice - Veselí n.M.
14 : 31
3 branek
30.04. [OL013]
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
24 : 11
0 branek
Další
Předchozí kola
3.turnaj - 9. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - J.Hradec
17 : 14
video
online
Soběslav - HBC Strakonice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
9
9
0
0
153 : 60
18
2
J.Hradec
9
5
0
4
131 : 104
10
3
Č.Budějovice
9
4
0
5
99 : 99
8
4
Soběslav
9
0
0
9
12 : 132
0
Tabulka střelců
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
48
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
30
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
9
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Veronika Kolbová
Loko České Budějovice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Rýparová
Házená Jindřichův Hradec
6
Michaela Šenkýřová
Házená Jindřichův Hradec
4
Michaela Benešová
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.