Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihočeský přebor mladších žáků
Jihočeský přebor starších žáků
Rozpis soutěže
základní část
Jihočeský přebor mladších žákyň
Jihočeský přebor starších žákyň
Jihočeský krajský přebor mladších dorostenek
Jihočeský přebor mužů
Krajské školní ligy
Jan Kaňka
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
2
Starty
Jihočeský přebor mladších žáků
21.05. [HB056]
Č.Budějovice - Sez. Ústí
7 : 21
0 branek
07.05. [HB049]
Č.Budějovice - Milevsko
11 : 19
0 branek
07.05. [HB048]
Č.Budějovice - Strakonice
2 : 23
0 branek
16.04. [HB039]
Č.Budějovice - Třeboň
8 : 17
0 branek
03.11. [HB028]
Sez. Ústí - Č.Budějovice
23 : 9
0 branek
10.10. [HB021]
Milevsko - Č.Budějovice
16 : 10
0 branek
09.10. [HB020]
Strakonice - Č.Budějovice
21 : 6
0 branek
25.09. [HB011]
Třeboň - Č.Budějovice
24 : 9
0 branek
Jihočeský přebor starších žáků
14.05. [HC027]
Č.Budějovice B - Milevsko
35 : 19
0 branek
07.05. [HC024]
Č.Budějovice B - Strakonice A
13 : 40
0 branek
07.05. [HC023]
Č.Budějovice B - Strakonice B
16 : 42
0 branek
16.04. [HC019]
Č.Budějovice B - Třeboň
17 : 32
0 branek
16.10. [HC012]
Milevsko - Č.Budějovice B
15 : 33
2 branek
09.10. [HC009]
Strakonice A - Č.Budějovice B
48 : 19
0 branek
09.10. [HC008]
Strakonice B - Č.Budějovice B
42 : 13
0 branek
25.09. [HC004]
Třeboň - Č.Budějovice B
32 : 20
0 branek
15.09. [HC015]
Č.Budějovice A - Č.Budějovice B
38 : 26
0 branek
Předchozí kola
jaro 2011 - 14. kolo - výsledky
video
online
Milevsko - Třeboň
14 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice A
10
9
1
0
375 : 195
19
2
Strakonice B
10
8
0
2
359 : 202
16
3
Č.Budějovice A
10
6
1
3
325 : 253
13
4
Třeboň
10
4
0
6
255 : 254
8
5
Č.Budějovice B
10
2
0
8
192 : 318
4
6
Milevsko
10
0
0
10
122 : 406
0
Tabulka střelců
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
112
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
108
Vladimír Hrbas
ČZ HBC Strakonice 1921 A
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 B
9
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6
Petr Kohout
Loko České Budějovice B
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
12
Martin Dvořák
Loko České Budějovice A
12
Dominik Hron
HC Milevsko
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.